Starszy Specjalista ds. Hurtowni Danych

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie i rozwój hurtowni danych
  • Uczestnictwo w pracach projektowo - analitycznych
  • Przygotowywanie elementów oprogramowania na podstawie dostępnej specyfikacji i wykonywanie testów -jednostkowych
  • Instalacja poprawek i nowych wersji oprogramowania dla hurtowni danych
  • Udział w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności w hurtowni danych i obszarach raportowania
  • Analiza sytuacji błędnego działania aplikacji i rekomendacja działań naprawczych
  • Monitorowanie i zbieranie danych pokazujących jakość działania aplikacji
  • Nadzór i współpraca z zespołem programistów w celu zapewnienia jednorodności i poprawnego działania różnych elementów oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 4letnie doświadczenie z SQL Server 2008 oraz z system zarządzania relacyjną bazą danych
  • Praktyczna znajomość SQL i T-SQL oraz umiejętność debugowania złożonych zapytań SQL
  • Wysoka zdolność pracy z hurtowniami danych i modelowaniem przestrzennym (Ralph Kimball)
  • Duże doświadczenie w projektowaniu i budowie dużych hurtowni danych
  • Znaczące doświadczenie w prowadzeniu cyklu życia oprogramowania (wymagania rozwoju, projektowania, rozwoju, testowania i wdrażania)
  • Doświadczenie w analizie danych oraz testowaniu funkcjonalnym
  • Zdolność do zrozumienia wymagań funkcjonalnych i przekształcenie ich w specyfikacji technicznej i projektowej
  • Umiejętność komunikacji z klientami
  • Wiedza o rachunkowości finansowej - bilans, P & L, obrotów i sald, moduły finansowe itd.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole zwłaszcza z młodszymi członkami zespołu
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziem rozwoju Wherescape RED DWH
  • Znajomość rachunkowości finansowej
  • Dotychczasowe doświadczenia w sektorze ubezpieczeń, znajomość terminologii ubezpieczeń

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku oraz możliwość nawiązania bliskich relacji z Klientami
  • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz wyznaczenia indywidualnej ścieżki zawodowej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pracę w biurze w centrum miasta
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach działalności firmy

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.