Starszy Specjalista ds. Harmonogramowania

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Optymalizacja procesów szczegółowego harmonogramowania produkcji przy wykorzystaniu systemu ERP i narzędzi analitycznych
  • Optymalizacja dostępnych zasobów ludzkich i maszynowych
  • Przygotowanie, uaktualnianie oraz kontrolowanie harmonogramów dziennych i tygodniowych
  • Zabezpieczanie i koordynowanie dostępności potrzebnych surowców i materiałów
  • Realizacja miesięcznych planów produkcji
  • Analiza trendów, przyczyn i odchyleń od harmonogramu produkcyjnego oraz działania naprawcze
  • Doskonalenie narzędzi wspierających obsługę procesu poprzez kreowanie nowych rozwiązań
  • Inicjowanie projektów biznesowych oraz współpracowanie z kadrą zarządzającą przy złożonych projektach

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki: Logistyka, Ekonomia, Informatyka
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku, preferowane w pokrewnej branży
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Bardzo dobra obsługa MS Excel, mile widziana znajomość elementów Power View oraz VBA
  • Umiejętność pracy w systemach klasy ERP, mile widziane doświadczenie w pracy z Oracle EBS lub SAP ERP – moduły planistyczno-produkcyjne
  • Znajomość narzędzi BI: Oracle BI, Oracle BI Discoverer lub podobne, znajomość MS Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka SQL – rozumienie i tworzenie zapytań
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i poza jego granicami
  • Komunikatywność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport)