Starszy Specjalista ds. Eksploatacji Systemów HVAC

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zapewnienie właściwej eksploatacji systemów HVAC poprzez ustalenie niezbędnego poziomu serwisowania, nadzór nad stanem systemów i działalnością serwisową oraz doprowadzenie systemów do wymaganego stanu technicznego,
  • Zapewnienie właściwego przygotowania i terminowej realizacji prowadzonych zadań konserwacyjno-remontowych,
  • Zapewnienie terminowej i odpowiedniej jakościowo realizacji prowadzonych projektów inwestycyjnych w zakresie HVAC,
  • Dokonywanie kontroli i oceny stanu technicznego zespołów HVAC pod względem zużycia i sprawności oraz ustalenie zakresu prac remontowych i nadzór nad jego wykonaniem,
  • Opracowywanie instrukcji obsługi urządzeń i systemów HVAC oraz opracowywanie instrukcji konserwacyjno-remontowych urządzeń,
  • Opiniowanie projektów nowych instalacji HVAC,
  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów HVAC,
  • Opracowywanie zakresu robót dla wykonawców wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących systemów HVAC, ich nadzór i rozliczanie,
  • Opracowywanie harmonogramów pomiarów skuteczności instalacji HVAC oraz zleceń na te pomiary, jak również nadzór nad ich realizacją,
  • Prowadzenie lub uczestnictwo w odbiorach technicznych systemów HVAC w ramach realizowanych remontów, modernizacji i inwestycji,
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych w zakresie instalacji HVAC.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: klimatyzacje i wentylacje),
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z systemami HVAC,
  • Znajomość podstaw projektowania w zakresie HVAC,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane, instalacyjne w zakresie sieci wentylacyjnych,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).