Human Resources Poland Sp. z o.o.

Starszy redaktor – Kierownik redakcji

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: kujawsko- pomorskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Kadra zarządzająca, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie planu programów informacyjnych.
  • Koordynacja prac wydawców i reporterów redakcji informacji.
  • Nadzór nad merytoryczną i formalną stroną programów informacyjnych.
  • Współpraca z Dyrektorem Programu i autorami audycji.
  • Wdrażanie do pracy nowych pracowników i współpracowników.
  • Ocena pracy podległych pracowników.
  • Odpowiedzialność za budżet redakcji informacji.
  • Koordynacja prac związanych z aktualizacją treści na antenie, witrynie internetowej i profilach społecznościowych.
  • Utrzymywanie dyscypliny pracy.
  • Opieka merytoryczna nad praktykantami.

Wymagane:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy dziennikarskiej w redakcji informacyjnej w radiu lub telewizji.
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność redagowania serwisów informacyjnych
  • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania pracowników.
  • Doskonała orientacja w życiu społecznym i politycznym kraju, biegła orientacja w systemie prawno- politycznym.
  • Znajomość aktów prawnych regulujących działalność radia.
  • Umiejętność określania istotności wydarzeń oraz oceny ich wartości informacyjnej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizowania pracy podległych osób.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Ukończone studia magisterskie na kierunkach: dziennikarstwo, politologia lub filologia polska.
  • Znajomość zagadnień społecznych, kulturalnych regionu kujawsko- pomorskiego.
  • Znajomość programów do obróbki dźwięków.
  • Umiejętność realizacji programu radiowego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Możliwość prowadzenia autorskiego programu na antenie radia.
  • Ubezpieczenie grupowe.