Starszy Projektant/ Programista Java

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1068011

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość: 9 miesięcy +przedłużenie

Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja nowych aplikacji
  • Integracja aplikacji pracujących w banku
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji
  • Wsparcie i uczestnictwo w procesie analizy biznesowej
  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • Raportowanie stanu i przebiegu zleconej pracy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalającym czytać ze zrozumieniem dokumentację techniczną
  • Doświadczenie w zakresie metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania - minimum 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość SQL i bazy danych Oracle
  • Swobodne użycie funkcji analitycznych i umiejętność implementacji złożonej logiki w formie zapytań SQL
  • Kompetentne czytanie i sterowanie planem wykonania zapytania, znajomość technik optymalizacji w bazach danych
  • Modelowanie danych i świadomość wpływu modelu na wydajność (partycjonowanie, indeksowanie, zarządzanie przestrzenią danych)
  • Umiejętność pisania przejrzystego kodu odzwierciedlającego przebieg algorytmu, komentowanie oraz standaryzacja kodu
  • Doświadczenie w pracy ze specyfikacjami i innymi dokumentacjami stanowiącymi podstawę pracy (rewizje i weryfikacje specyfikacji, implementacja na podstawie specyfikacji wymagań).
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności interpersonalne i gotowość do pracy w zespole

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland