Starszy programista .NET / Programista aplikacji webowych

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, 00-838, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)
pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa)
stabilną, długofalową współpracę

Zadania:
·         Projektowanie i tworzenie narzędzi automatyzujących testy oprogramowania w banku
·         Weryfikowanie komponentów oprogramowania pod kątem automatyzacji testów
·         Tworzenie testów jednostkowych do istniejących aplikacji/systemów bankowych
·         Tworzenie testów funkcjonalnych/automatycznytch do istniejących aplikacji/systemów w bankowych
·         Refaktoring kodu
·         Tworzenie zaślepek, mock"ów

W przypadku tego projektu możemy zaproponować 700-750zł netto/md - oczywiście zależnie od umiejętności

Znajomość następujących elementów  inżynierii oprogramowania:
·         umiejętność programowania w .NET
·         testowania modułowego, automatyzacji testów
·         znajomość narzędzi do automatyzacji testów
·         znajomość PowerShell
·         Doświadczenie w realizacji zadań informatycznych w technologiach: C#, .NET, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML,MVC.NET,ASP.NET,
·         Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio,  SVN, JIRA, GIT,  Ant,  Msbuild, TeamCity, Powershell

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.