Starszy Programista Microsoft CRM

Sii Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Wrocław
SPCRM/Sii/10.2016
Zadania
  • Rozumienie wymagań biznesowych aplikacji oraz przekładanie ich na wymogi techniczne
  • Zarządzanie, tworzenie, modyfikowanie, testowanie i dokumentowanie kodu aplikacji
  • Proponowanie technicznych rozwiązań i usprawnień oraz udział w ich wdrażaniu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Stosowanie najlepszych praktyk w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Praca w zespole w metodyce Agile/ Scrum
Pożądany profil
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu w MS CRM (w wersji 2013 oraz wyższej) łacznie customizacją, konfiguracją, instalacją i deployowaniem
  • Doświadczenie z integracjami CRM (szczególnie typu out of the box) z aplikacjami takim, jak Outlook, Sharepoint i w pracy z narzędziami Dynamics CRM ((Ribbon, Workbench, Universal Search etc.)
  • Znajomość CRM Outlook Client oraz Dynamics CRM web services, API, Plugins, Workflows
  • Doświadczenie z oraz bazami danych SQL oraz systemami raportowania (FetchXML, SSRS, CRM Wizard)
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych oraz MS SQL Server
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w metodykach wytwarzania oprogramowania: Agile, Lean (albo pokrewnych)
  • Profesjonalne podejście do pracy oraz zorientowanie na klienta

Mile widziane:

  • Certyfikacje Microsoft Dynamics CRM
  • Doświadczenie w projektach w branży usług finansowych
  • Doświadczenie z Silverpop Platform (albo pokrewnymi typu Saas)
Oferujemy
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin (web, embedded, mobile)
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych, miękkich i językowych (szkolenia 2-3 razy w miesiącu)
  • Dostęp do biblioteczki technicznej, portali e-learningowych i spotkań „knowledge sharing”
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
  • Jasny system oceny i feedbacku
  • Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia
  • Stabilne zatrudnienie w najlepszym miejscu pracy IT w Polsce!

Prosimy o przesłanie swojego CV razem z informacją z jakiego portalu pochodzi ogłoszenie

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-wroclaw@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie