Starszy programista Java

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Rozwój systemów informatycznych
  • Udział w wytwarzaniu oprogramowania na każdym z jego etapów procesu wytwórczego – od wsparcia analizy do stabilizacji produkcyjnej
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT
  • Współpraca z innymi zespołami IT oraz komórkami biznesowymi

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java/JEE
  • Znajomość: SQL, Spring, JPA lub Hibernate
  • Motywacja i chęci do poznawania istniejących systemów informatycznych oraz nowych technologii

Mile widziane: znajomość EJB, MVC, Git, Maven, WebService

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe B2B)
  • Kartę Sportową oraz opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy