Starszy Prawnik / Partner Kancelarii Prawnej

Suisse Légiste Sp. z o.o.

01-850 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Mścichowska i wspólnicy sp.k. jest prężnie działającą firmą prawniczą wyspecjalizowaną w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, funduszy inwestycyjnych (sekurytyzacja) oraz prowadzeniem windykacji sądowej i egzekucyjnej. Kancelaria jest częścią Grupy Suisse Légiste - lidera w dziedzinie windykacji B2B/B2C. Grupa w chwili obecnej obsługuje ponad 1400 polskich przedsiębiorstw, a działa na terenie całej Europy.

W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Prawnika / Partnera Kancelarii.

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• bieżącą obsługę prawną oraz doradztwo prawne dla klientów korporacyjnych;
• reprezentowanie klientów indywidualnych i korporacyjnych przed sądami powszechnymi;
• przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów oraz innych dokumentów na potrzeby Grupy Suisse Légiste;
• utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami Kancelarii;
• aktywny udział w rozwoju i strategii Kancelarii.

Wymagania

Od idealnego Kandydata/Kandydatki oczekujemy:
• tytułu radcy prawnego/adwokata lub ostatni rok aplikacji radcowskiej/adwokackiej;
• doświadczenia na stanowisku aplikanta/prawnika (preferowane doświadczenie w kancelariach w obsłudze klientów korporacyjnych) min. 1 rok
• znajomości prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego;
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze prawnej obligacji, papierów dłużnych, prospektów emisyjnych, sekurytyzacji, zagadnień związanych z windykacją wierzytelności lub obsługą prawną fundacji;
• doświadczenia w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi;
• umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji;
• sumienności, dokładności, rzetelności, kreatywności w myśleniu;
• dobrej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• wyjątkową, unikalną możliwość rozwoju zawodowego;
• możliwość przystąpienia do Kancelarii w charakterze Partnera/Wspólnika;
• pracę w prężnym, młodym zespole.

Warunkiem podjęcia pracy w Kancelarii Prawnej Świerczek, Mścichowska i wspólnicy sp.k. jest podpisanie umowy o zakazie konkurencji oraz nabycie udziałów Kancelarii, a tym samym stanie się Wspólnikiem Kancelarii odpowiedzialnym za jej rozwój i funkcjonowanie. Istnieje możliwość nabycia od 2 do 18% udziałów. Cena 1% udziałów wynosi 11 500 PLN.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. List motywacyjny mile widziany.

Prezentacja firmy

Grupa Suisse Légiste - lider w dziedzinie windykacji B2B .<br/>Su... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura