Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie obszaru magazynowego do cyklicznych inwentaryzacji,
  • Komunikacja operacyjna miedzy przedstawicielami innych działów,
  • Raportowanie liderowi wskaźników oraz dbanie o ich stałą poprawę,
  • Kontrola przestrzegania oraz inicjacja zmian i doskonalenie obowiązujących standardów pracy,
  • Kontrola fizyczna i systemowa SAP rozliczenia dokumentów magazynowych i produkcyjnych,
  • Wsparcie lidera i współpracowników w przypadku wystąpienia problemów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie albo techniczne,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Umiejętność obsługi doków i mostów przeładunkowych,
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole oraz organizacja jego pracy,
  • Mile widziana znajomość obsługi programu SAP.

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Praca w systemie trzy zmianowym,
  • Wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka