Opis stanowiska pracy

Kilka słów o Tobie:
Jesteś sumienny, zaangażowany w pracę, Lubisz pracę w dynamicznym zespole. Umiesz obsługiwać oprogramowanie magazynowe Comarch Optima, posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej, jesteś zorganizowany i sumienny. Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Czym będziesz się zajmował:

Do twoich podstawowych zadań należeć będzie przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie, kontrolowanie otrzymanych dokumentów, tworzenie dokumentacji magazynowej, przeprowadzanie inwentaryzacji , dbanie o stany magazynowej oraz nadzór i realizacja harmonogramu dostaw. Będziesz również zastępował kierownika magazynu.

Będziemy się starać:

Abyś został z nami na dłużej
Abyś rozwijał swoje kompetencje
Zapewniać szkolenie asortymentowe i inne
Dbać wspólnie o przyjazną atmosferę

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie