Starszy Księgowy / Team Leader

Neoprofessionals Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NeoProfessionals is an innovative multinational agency specialising in recruitment for international financial markets and holding and fund jurisdictions. We offer unique career opportunities abroad and are constantly looking for candidates for various positions at all levels in the following sectors: accounting, fund accounting, compliance, law, tax. Follow us on Facebook and Twitter to find out about the latest job offers.

Dla naszego klienta, prestiżowej i stabilnej firmy specjalizującej się w świadczeniu usług księgowych poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych Klientów
• przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych
• nadzór nad obsługą audytów i kontroli podatkowych
• komunikacja z klientami, w dużej mierze obcojęzycznymi
• sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w pełnej księgowości
• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym / firmie świadczącej usługi księgowe
• dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane)
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
• znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
• znajomość MSSF będzie dodatkowym atutem
• profesjonalne podejście do pracy oraz klienta

Oferta firmy:
• konkurencyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i awansu
• dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz szkoleń językowych
• bogaty pakiet benefit (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny etc.)
• dogodna lokalizacja miejsca pracy
• przyjazna atmosfera w pracy
• stałe godziny pracy
• pełen etat w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.