Starszy Księgowy/a - Accounting Wizard

Coworkingness Consulting

61-843 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Coworkingness Consulting powstało po to, by pomóc obcokrajowcom odnaleźć się w Polsce. Niezależnie od powodów, dla których się tu pojawiają, pomagamy im uniknąć błędów i wybrać uczciwych usługodawców. Wielu z nich zaczyna prowadzić działalność gospodarczą i ciężko im zrozumieć w jaki sposób działa nasz system podatkowy. Nam również ciężko jest to zrozumieć, a jeszcze ciężej wytłumaczyć księgowym dlaczego nie mogą zachowywać się jak urzędnicy i co to jest interfejs usługi księgowej.

Dlatego poszukujemy Ciebie - chcemy zdjąć z naszych klientów ciężar dyskusji o podatkach i zaproponować im sensowne rozwiązanie. Z uśmiechem na ustach. Jeżeli czujesz, że ten styl pracy do Ciebie pasuje i masz twardą wiedzę niezbędną do samodzielnej obsługi przedsiębiorców - napisz do nas. Możemy dać Ci "stabilną umowę o pracę" lub zaprosić Cię do wspólpracy jako przedsiębiorcę - włączając w to udziały w naszej spółce.

Zakres zadań:

  • samodzielne prowadzenie księgowości działalności gospodarczych
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej

Wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku jako księgowy/a- wykształcenie wyższe
  • stosowne certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu księgowości bądź wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów UoR, VAT, CIT, PIT,
  • znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, terminowość i umiejętność współpracy w zespole.
  • angielski na poziomie średnio zaawansowanym będzie atutem

Prezentacja firmy

Coworkingness Consulting is a go-to point for foreign companies entering... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opcja na udziały
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa