Starszy Konstruktor Siłowników Paliwowo-Hydraulicznych

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem GEC- Poland poszukujemy kandydatów na wyżej wymienione stanowisko.

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Prowadzenie technicznych aspektów w projektach siłowników zasilanych paliwem;
  • Współpraca z zespołami inżynierskimi, zarówno w Polsce jak i za granicą, w celu zebrania wiedzy projektowej i eksperckiej, a także budowania sieci kontaktów ze specjalistami;
  • Pozyskiwanie nowych projektów poprzez demonstrowanie ciągłego doskonalenia poziomu dojrzałości projektowej oddziału;
  • Wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych klientów poprzez pracę w kilku projektach, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości, wypełnienia zakresu i utrzymania założeń budżetowych;
  • Dostarczanie techniczne wsparcie członkom zespołu i jednostce biznesowej w formie szkoleń, mentoringu, rozwoju talentów i sprawdzeń pracy młodszych konstruktorów;
  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych oraz szczegółowych przy wykorzystaniu podejścia iteracyjnego, ukończenie testów kwalifikacyjnych i zwalnianie nowych produktów;
  • Stosowanie narzędzi konstruktorskich jak NX, CAD, MATLAB, analiza statystyczna, etc;
  • Przekazywanie wiedzy o systemach paliwowych i zbudowanie wizerunku technicznego lidera w społeczności inżynierów systemów paliwowych;
  • Komunikowanie i prowadzenie dyskusji technicznych oraz dotyczących wymagań dla aktuatorów sterowanych paliwem;
  • Tworzenie własności intelektualnej związanej z jednostkami biznesowymi Collins Aerospace;
  • Wspieranie inżynierów projektu w aktywnościach planistycznych;
  • Podążanie za trendami przemysłu lotniczego oraz konstrukcji maszyn i urządzeń;
  • Tworzenie przewodników projektowych dla siłowników paliwowych;
  • Podważanie status quo w celu pobudzenia innowacyjnego myślenia w przedsiębiorstwie;

Co jest dla nas ważne:

  • Pozytywne nastawienie i chęć nauki;
  • Stopień inżynierski (preferowany magisterski) na kierunkach konstrukcyjnych z uwzględnieniem projektowania układów hydraulicznych (sterowanych paliwem jako plus) oraz siłowników;
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu dla branży Aerospace;
  • Umiejętność rozumienia złożonych systemów mechanicznych, złożeń i produktów z różnych branży;
  • Praca z narzędziami CAD i MES, takimi jak NX, ANSYS, lub pokrewnymi;
  • Komunikatywność i budowania dobrych relacji z klientami;
  • Umiejętność budowania profesjonalnej sieci powiązań z organizacją klienta;
  • Silne umiejętności interpersonalne oraz umiejętność zarządzania interesariuszami;
  • Zdolność niezależnej pracy przy minimalnym nadzorze;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z zespołami międzywydziałowymi oraz z kierownictwem firmy;
  • Ogólne zrozumienie systemów inżynierskich, procesowych, wytwórczych oraz jakości;
  • Doświadczenie w testowaniu i walidacji projektu, Podstawowa znajomość wymagań ATEX;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Pożądane kwalifikacje:

  • Lider techniczny w projektowaniu do specyfikacji;
  • Udokumentowana patentami i publikacjami wiedza o systemach hydraulicznych;
  • Nagrody i osiągnięcia związane z inżynierią mechaniczną;

Wymagania

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive