Starszy Inżynier Projektu/ Lider

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Prowadzenie i realizowanie projektów zgodnie z wyznaczonymi celami,
  • Motywowanie, inspirowanie i rozwijanie potencjału członków zespołu, w celu osiągnięcia wspólnych celów,
  • Umiejętność dostosowania rozwiązań inżynieryjnych do oczekiwań Klienta oraz możliwości produkcyjnych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i za granicą.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: inżyniera mechaniczna, inżyniera produkcji lub pokrewne,
  • Doświadczenie w obszarze inżynierii przemysłowej, budowy lub inżynierii procesowej,
  • Umiejętność zarządzania, motywowania i inspirowania zespołu,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnego i podległego zespołu,
  • Zdolności analityczne i planistyczne (umiejętność kompleksowego spojrzenia na zagadnienia, koncentracja
  • na detalach),
  • Komunikatywność, otwartość i asertywność,
  • Umiejętność odważnego przedstawiania swoich pomysłów i osiągania kompromisów,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom zawodowy),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość rozwiązań CAD/CAM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Prywatna opieka medyczna i karta multisport,
  • Dofinansowanie do posiłków (lunch),
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie i pracowniczy program emerytalny,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie wycieczek, kolonii i inne imprezy),
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.