Starszy Inspektor BHP/ Szkoleniowiec BHP- Łódź i okolice

M-MED Piotr Mroczek

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma BHP Center poszukuje osoby do współpracy przy prowadzeniu szkoleń wstępnych, okresowych BHP lub PPOŻ oraz audytów BHP na terenie woj. łódzkiego i ościennych województw.

Praca będzie polegać na realizacji szkoleń BHP wstępnych i okresowych, szkoleń ppoż głównie na terenie województwa Łódzkiego oraz województw ościennych. Osoba współpracująca będzie otrzymywać zlecenia na wykonywanie szkoleń BHP w ilości średnio 1 – 3 szkoleń dziennie z kilkudniowym wyprzedzeniem (w awaryjnych sytuacjach z dnia na dzień), w różnych lokalizacjach na wskazanym terenie. Po wykonaniu szkolenia będzie zobowiązana do wysłania dokumentów
poszkoleniowych do siedzimy firmy.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzinowym w oparciu o umowę o pracę lub umowę współpracy między firmami;

- własny samochód i kartę paliwową;

- atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie wynagrodzenia za gotowość do pracy oraz premiach za wykonane szkolenia.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

- Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku) w wyjątkowych sytuacjach także w sobotę);

- Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP w różnych branżach lub w służbach BHP;

- Czynne prawo jazdy kat. B

- Zdolności komunikacyjne i organizacyjne oraz terminowość realizacji zleconych zadań (np. przesyłanie dokumentów poszkoleniowych);

- Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

- Samodzielność i odpowiedzialność;

Dodatkowe atuty:

- własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;

- Uprawnienia inspektora ppoż;

- język angielski, czynny na poziomie minimum B2;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o umieszczenie na CV poniższej Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń BHP, Pierwszej Pomoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska