Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki budynkowej, instalacji automatycznej sygnalizacji pożaru i włamania, instalacji śluz osobowych i telewizji dozorowej, systemów kontroli dostępu oraz sieci teletechnicznej i komputerowej
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-eksploatacyjnych urządzeń automatyki budynkowej, sieci teletechnicznej, komputerowej i studni kablowych oraz drobnych instalacji teletechnicznych;
  • Lokalizacja i usuwanie drobnych uszkodzeń sieci teletechnicznych i komputerowych;
  • Przeprowadzanie kontroli pomieszczeń węzłowych sieci teletechnicznych;
  • Wykonywanie przeglądów i remontów maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno- remontowymi;
  • Udział w kalibracjach aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Analiza dokumentacji systemów automatyki budynkowej oraz dokumentacji teletechnicznej;
  • Odnotowywanie wykonania kalibracji aparatury kontrolno-pomiarowej, planowanych przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne: Telekomunikacja, Automatyka, Elektronika;
  • Doświadczenie w pracy związane z automatyką budynkową i urządzeniami teletechnicznymi, automatyką urządzeń technologicznych i maszyn konfekcyjnych;
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem elektrotechnicznym i diagnostycznym;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel;
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów CMMS, ORACLE;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Znajomość i stosowanie procedur/przepisów BHP/GMP;
  • Uprawnienia SEP (grupa 1-sza) – eksploatacja do 1kV;
  • Uprawnienia do pracy na wysokości;
  • Wiedza na temat iskrobezpieczeństwa oraz podstawowa znajomość elektryki;
  • Kursy specjalistyczne z zakresu automatyki budynkowej, urządzeń teletechnicznych, elektroautomatyki;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej;
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków).