STARSZY AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • konserwacje, naprawy, remonty, usuwanie awarii systemów sterowania i automatyki przemysłowej maszyn i urządzeń na obszarze produkcji
  • nadzór nad stanem technicznym systemów sterowania i automatyki maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • udział w pracach walidacyjnych i kwalifikacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca przy lokalizowaniu uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej z wewnętrznym służbami utrzymania ruchu oraz serwisami krajowymi i zagranicznymi
  • realizacja projektów inwestycyjnych dot. systemów automatyki przemysłowej
  • administrowanie komputerowymi systemami automatyki przemysłowej klasy PLC, PC (m.in. ustalanie poziomu dostępów do systemów, dokonywanie zmian konfiguracyjnych, uczestnictwo podczas integracji maszyn produkcyjnych z systemami)
  • przygotowywanie koncepcji technicznych rozwiązań modernizacji, rozwoju i optymalizacji systemów automatyki przemysłowej

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne (specjalność: automatyka lub mechatronika)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z konserwacją i naprawą systemów automatyki przemysłowej
  • znajomość środowisk programowych i systemów informatycznych
  • znajomość systemów klasy PLC oraz PC
  • uprawnienia SEP do 1 kV – eksploatacja
  • umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy