Starszy Analityk Biznesowy (branża spożywcza) (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Idealny kandydat posiada doświadczenie w kontrolingu / dziale analiz biznesowych w firmie dostarczającej towary do sieci handlowych oraz mówi płynnie w języku angielskim. Kandydat będzie miał okazję współpracować z Dyrektorem Zarządzającym oraz analizować wszelkie aktywności biznesowe spółki. Stanowisko jest samodzielne i gwarantuje zarówno wysoką merytorykę pracy oraz stabilizację.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy handlowej z branży spożywczej, która współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce i na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Analityka Biznesowego.

Idealny kandydat posiada doświadczenie w kontrolingu / dziale analiz biznesowych w firmie dostarczającej towary do sieci handlowych oraz mówi płynnie w języku angielskim. Kandydat będzie miał okazję współpracować z Dyrektorem Zarządzającym oraz analizować wszelkie aktywności biznesowe spółki.

Opis stanowiska

  • udział w opracowywaniu budżetu oraz prognoz krótko- i długoterminowych, z uwzględnieniem alternatywnych scenariuszy i perspektyw ekonomicznych
  • projektowanie i wprowadzanie nowoczesnych metod analizy danych oraz tworzenie narzędzi do analizy i optymalizacji procesów biznesowych i kontroli
  • zapewnienie optymalizacji procesów finansowych i kontroli
  • wykonywanie analiz biznesowych zleconych przez kierownictwo Spółki
  • sporządzanie analiz rentowności działań operacyjnych
  • analiza cen sprzedaży, systemów rabatowych oraz promocji
  • rynku i produktów w celu zwiększenia rentowności Spółki
  • tworzenie biznes planów w kontekście sytuacji na rynku
  • analizowanie rentowności inwestycji i przedsięwzięć oraz możliwości ich sfinansowania przez Spółkę
  • tworzenie modeli finansowania projektów inwestycyjnych
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii finansowych i biznesowych Spółki
  • aktywne poszukiwanie informacji o wydarzeniach na rynku
  • udział w kreowaniu wizerunku Spółki jako równego i pewnego partnera w biznesie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Zarządzanie, Kontroling, Analiza)
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w dużej firmie handlowej lub FMCG
  • Umiejętność samodzielnego formułowania wniosków i analiz
  • Bardzo dobre kompetencje miękkie, umiejętność współpracy z partnerami biznesowymi
  • Płynna znajomości Excel
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Firma oferuje bogaty pakiet benefitów, stabilne zatrudnienie na wiele lat oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach.

Firma zlokalizowana jest na Żoliborzu.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel