Stanowisko Kucharz

Tawerna

32-600 Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY
Restauracja Tawerna i Villa Toscana to współdziałające klimatyczne miejsca położone w Oświęcimiu, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.
Naszych Gości witają ciepłe wnętrza i przyjazny klimat. Smaczna kuchnia pozostaje na długo w pamięci. W trosce o komfort osób Nas odwiedzających dbamy o miłą i profesjonalną obsługę proponując szeroki wachlarz oferowanych usług gastronomicznych.
Do Naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatek na stanowisko kucharz.
Zadania
• Przygotowywanie potraw według wskazanych receptur
• Dbanie o estetykę przygotowywanych dań
• Zapewnienie wysokich standardów
Wymagania
• Samodzielność na stanowisku pracy
• Udokumentowane doświadczenie
• Pasja do gotowania i chęć eksperymentowania
• Umiejętność ocenienia jakości wytworzonego produktu
• Umiejętność pracy w zespole
• Przestrzegania zasad etyki zawodowej
• Poszanowanie powierzonego mienia
• Wykształcenie gastronomiczne
• Aktualna książeczka zdrowia
• Wysoka kultura osobista i dbałość o szczegóły
• Uśmiech i miła aparycja
• Dyspozycyjność

Jeśli jesteś zainteresowana Naszą ofertą pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV ze zdjęciem na wskazany adres e-mailowy W temacie wiadomości wpisz nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Od 1992 roku budujemy nasze doświadczanie związane z gastronomią.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia