STANOWISKO ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNE W DZIALE FINANSOWYM

Narodowy Instytut Leków

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DYREKTOR NARODOWEGO INSTYTUTU LEKÓW ZATRUDNI KANDYDATA NA STANOWISKO ADMINISTRACYJNO-EKONOMICZNE W DZIALE FINANSOWYM

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNICZYCH:

  1. przygotowanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków oraz podatków, kontrola poprawności naliczeń;
  2. sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej ZUS;
  3. sporządzanie raportów i deklaracji GUS, PIT, PFRON;
  4. wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
  5. tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  6. monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

WYMAGANIA:

  1. wykształcenie co najmniej średnie;
  2. doświadczenie w pracy w komórce ds. płac - co najmniej rok;
  3. dobra znajomość programu Płatnik;
  4. sumienność i dokładność.

SPIS DOKUMENTÓW DO PROCESU REKRUTACJI:

  1. życiorys zawierający oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135);
  2. list motywacyjny;
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy;
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na bezpośredni kontakt z poprzednim pracodawcą, zawierające dane do kontaktu, w celu uszczegółowienia informacji zawartych w ofercie
  5. mile widziane referencje.

WARUNKI:

  1. zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  2. pełny wymiar czasu pracy;
  3. praca w znaczącej instytucji naukowo-badawczej;
  4. pakiet socjalny;
  5. opieka medyczna;
  6. wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne.

SPOSÓB SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Oferty z tytułem „Oferta pracy na stanowisko administracyjno-ekonomiczne w Dziale Finansowym” należy przesyłać do dnia 25 listopada 2016 r. na adres: rekrutacja.wf(at)nil.gov. pl

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami. Po zakończeniu procesu rekrutacji wszystkie oferty z wyjątkiem wybranych kandydatów podlegają zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Narodowy Instytut Leków jest państwową jednostką organizacyjną prowadząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa