Stacjonarny redaktor wzorów prac naukowych - język niemiecki

MSP Strategies (Edu Talent)

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem projektu Edu Talent (www.edutalent.pl) poszukujemy osób do naszego stacjonarnego zespołu redaktorów wzorów prac naukowych - język niemiecki i polski.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• przygotowanie od podstaw opracowań naukowych (tekstów koncepcyjnych, wzorów prac) w języku niemieckim i polskim zgodnie z wytycznymi klienta i zasadami projektu, z dziedzin ekonomicznych i społecznych,
• przygotowanie merytorycznych i stylistycznych korekt opracowań,
• raportowanie własnej pracy,
• poszerzanie wiedzy w oparciu o materiały projektowe,
• współpraca z menedżerem projektu w kwestiach merytorycznych,
• wykonywanie innych prac zleconych (przygotowanie artykułów, tekstów na strony internetowe, tłumaczeń).

Wymagania:

• doświadczenie w przygotowaniu tekstów naukowych dla studentów (wzorów opracowań),
• wszechstronna wiedza z dziedzin ekonomicznych i społecznych,
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (pisemna, oraz w czytaniu i analizowaniu tekstów – warunek konieczny),
• wykształcenie: ostatnie lata studiów lub wyższe,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
• zdyscyplinowanie i terminowość,
• umiejętności redakcyjne i lekkie pióro,
• gotowość do poszerzania i ugruntowania własnej wiedzy,
• umiejętności analityczne,
• portfolio opracowań w języku polskim i niemieckim (mile widziane),
• mile widziane doświadczenie we współpracy z serwisami pomocy dla studentów.

Oferujemy:

• współpracę na podstawie umowy zlecenia,
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + dodatkowe oparte o osiągane wyniki pracy),
• niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (komputer typu laptop, oprogramowanie),
• miejsce pracy: biuro + biblioteka,
• wsparcie merytoryczne menedżera projektu,
• ciekawą pracę w młodym zespole,
• dogodną lokalizację miejsca pracy (niedaleko warszawskiej starówki),
• możliwość awansu na stanowisko koordynatora zespołu redaktorów.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami. Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego i portfolio poprzez formularz kontaktowy, zaś w aplikacji o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z wiodących serwisów w Polsce zajmującym się pomocą i ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia