Antal IT Sales/Tech
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

SQL Database Administrator

Miejsce pracy: 53-413 WROCŁAW

Globalna firma z USA, która specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań softwarowych(głównie cloud) dla klientów z wielu branż poszukuje doświadczonych administratorów baz danych SQL. Zespół projektowy „sprawuje opiekę” nad prawidłowym funkcjonowaniem szpitali, samorządów, zakładów produkcyjnych, a także wielu innych organizacji prowadzących swoją działalność przez cały rok bez żadnej przerwy.

Podstawowe obowiązki administratora baz danych (Cloud)

  • Bycie częścią wielozadaniowego zespołu, który prowadzi aktywne monitorowanie, diagnozowanie, kontrolowanie i konserwacyjne systemów baz danych SQL
  • Przeciwdziałanie wszelkim problemom związanym z bazami danych
  • Udzielanie wsparcia i rozwiązywanie problemów, odpowiadając na rozmowy przychodzące i korespondencję mailową z wielu różnych organizacji i grup klientów zewnętrznych
  • Identyfikowanie obszarów do optymalizacji i rekomendowanie ich do przełożonych,
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji opisującej występujące problemy i ich rozwiązania
  • Współpracowanie działami wewnętrznymi przy tworzeniu raportów dot. poziomu usług, wykorzystania serwerów i innych kluczowych wskaźników, zgodnie z zaleceniami
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Realizowanie wymogów szkoleniowych w oparciu o plan rozwoju kariery i pomaga w rozwoju i szkoleniu innych osób

Pożądane umiejętności i doświadczenie

  • Administracja SQL Server, zarządzanie i monitorowanie baz danych
  • Dostrajanie i optymalizowanie wydajności, wykorzystując natywne narzędzia do monitorowania i rozwiązywania problemów
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z bazami danych
  • Automatyzacja działań za pomocą skryptów (PowerShell, Python, Perl).
  • Znajomość Windows Server, w tym Active Directory
  • Znajomość wytycznych do strategii backup-u RTO – RPO.
  • Doświadczenie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi
  • Doświadczenie z platformami bezpieczeństwa danych, w tym IBM Guardium i JackDB
  • Doświadczenie z AWS GovCloud lub C2S, zarządzanie dyskami (EBS), operacje EC2
  • Kreatywne Rozwiązywanie problemów
  • Prace nad złożonymi kwestiami, w których analiza sytuacji lub danych wymaga pogłębionej oceny zmiennych i czynników
  • 3-8 lat doświadczenia z SQL Server 2012, SQL Server 2008 R2 lub SQL Server 2008
  • 3 lata wykazanej wiedzy w zakresie baz danych z możliwością pomyślnej realizacji trudnych zadań i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
  • Mile widziane certyfikaty; MCTS, MCITP, MVP, ITIL v3

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl