Sprzedaż telefoniczna / umowa o pracę, 15 brutto + wysokie premie ! Stała praca, ciepłe bazy.

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować?

  • telefoniczna sprzedaż produktów własnych marek do Klientów firmy
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Poszukujemy Ciebie, jeśli..

  • jesteś dobrym sprzedawcą lub chcesz się takim stać
  • lubisz rozmawiać i dialog z Klientem sprawia Ci przyjemność
  • chcesz pracować w zgranym zespole pozytywnie nastawionych ludzi, którzy wiedzą czego chcą

Gwarantujemy Ci:

  • wdrożenie pod okiem profesjonalnych trenerów
  • indywidualnie przydzielone stanowisko pracy
  • pracę na bazach danych naszych Klientów - wiesz do kogo dzwonisz
  • szkolenie z ofert/produktów - tak abyś dla naszych Klientów był ekspertem
  • ścieżkę rozwoju kompetencji - im dłużej z nami zostajesz tym więcej umiejętności nabywasz

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie miesięczne składające się z:
  1. PODSTAWY 15 brutto/h
  2. PREMII za realizację postawionych zadań - w zależności od Twoich wyników możesz zarobić dodatkowo nawet do 6000 zł
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiety sportowe
  • rabaty pracownicze do 50% przy zakupie produktów naszych marek

Prezentacja firmy

Studio Moderna Polska Sp. o.o. <br/>* Siedziba główna znajduje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing