Sprzedawczynię do sklepu odzieżowego w CH Czyżyny Kraków

Agencja Marketingowa NIUS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sklep z markową odzieżą dla dzieci zatrudni Panią na stanowisku samodzielnego Sprzedawcy- w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Niezbędne jest doświadczenie handlowe.Preferowane będą osoby studiujące.

Praca w niepełnym wymiarze czasu-na umowę zlecenie, w systemie dwuzmianowym i częściowo w weekendy.

Obowiązki:
samodzielne prowadzenie markowego sklepu z odzieżą ,
aktywna sprzedaż wiązana, doradztwo i kontakt z Klientem,
przestrzeganie wysokich standardów sieci oraz procedur w salonie,
zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
realizacja zadań i planów sprzedażowych

Oferujemy:
odpowiedzialną i samodzielną pracę
wynagrodzenie zasadnicze połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Wymagania

doświadczenie w handlu
umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala
wysoka komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi
zaangażowanie oraz nastawienie na realizację planu sprzedaży
dyspozycyjność

Prezentacja firmy

NIUS działa w branży handlowej jako Partner znanej polskiej sieci handl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak, procent od utargu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie