Sprzedawcy, magazynierzy - pilnie poszukiwani!

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Merkury Market aktualnie do swojego oddziału w Cieszynie na ul. Stawowej 22 poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę dostaw przychodzących i wychodzących oraz dbanie o ład i porządek na magazynie.

Wymaganie uprawnienia na wózek widłowy.

Sprzedawca

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc oraz kompleksowa obsługa klienta na określonym dziale.

Każdej nowo zatrudnionej osobie oferujemy:

Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi

Umowę o pracę

Wynagrodzenie w formie podstawy + premii

Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Wymagania

Oczekiwania
uprawnienia na wózek widłowy - magazynierzy
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
wykształcenie średnie,
dokładność
samodzielność,
odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie