Opis stanowiska pracy

Malabelle to sklep stacjonarny i internetowy z artykułami dekoracyjnymi.

(Śródmieście Warszawy, w pobliżu stacji Metro Politechnika)

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca w salonie Malabelle

Oczekiwania:

  • Znajomość jęz. angielskiego (korespondencja plus rozmowy telefoniczne)
  • Dyspozycyjność 8h/dziennie plus soboty 6h
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • znajomość branży dekoracyjnej

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i obsługa klienta
  • dbałość o aktualną wizualizację Salonu Sprzedaży
  • obsługa zamówień w sklepie internetowym
  • wprowadzanie i edycja treści sklepu internetowego (opisy produktów)
  • przyjmowanie dostaw towaru
  • przygotowywanie wysyłek towarów

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • system motywacyjny

Oferty z CV ze zdjęciem prosimy wysyłać przez serwis.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926, z późń. zm.)

Wymagania

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonus w zależności od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie