Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijający się sklep motoryzacyjny zatrudni na pełny etat sprzedawcę (mile widziane doświadczenie w branży moto). Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- obsługę klienta detalicznego
- kontakt z dostawcami - producentami i dystrybutorami
- przygotowanie przesyłek pocztowych
- rozliczanie gotówki
- obsługę sklepu internetowego oraz strony www
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
- dobra znajomość obsługi strony www i sklepu internetowego
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- zaświadczenie o niekaralności

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i Twoją pasją są samochody i motocykle - czekamy na Twoją ofertę pracy. Zapewniamy miłą atmosferę pracy, narzędzia do pracy, umowę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Miejsce pracy: Warszawa (Zacisze).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Częściarnia powstała w 2011r. Najważniejszym jej zadaniem jest ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie