Opis stanowiska pracy

Hurtownia tkanin w Janki poszukuje Sprzedawczynię/Przedstawiciel handlowy do sprzedaży tkanin na odzież damskie.

Nasza firma handluje tkaninami na damski odzież, operujemy na Polski rynek od rk 2006. Otwieramy nową Hurtownie w Janki.

Opis stanowiska:
- Sprzedaż tkanin hurtowe
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- współpraca z działem handlowym
- Wyjazdy do klientów na terenie kraju

Wymagania

Wymagania :
- budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami.
- Prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność i kreatywność,
- samodzielność i zaangażowanie,
- Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
- prowadzenie negocjacji handlowych
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
- znajomość technik sprzedaży
- nastawienie na cel i osiąganie wyników
- Wiedza o nowych i modne trendów w odziez damski.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego
- Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Firma Milano Moda

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min rok czasu
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne