Agencja Zatrudnienia KS Service

Sprzedawca

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa Klienta zgodnie z naszymi standardami, dbanie o właściwą ekspozycję towaru, a także doradzanie w zakresie sprzedawanych produktów. Będziesz również odpowiedzialny/-a za kontrolowanie stanu towaru w sklepie.

WYMAGANIA

Twoim atutem będzie doświadczenie w pracy w handlu. Oczekujemy tylko aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, a także miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do Klienta.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w firmie z bogatymi tradycjami. Oferujemy umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej - 2300 zł brutto oraz premii do 1000 zł brutto. Raz w miesiącu zapewniamy darmowe zakupy w jednym z naszych sklepów. Przed rozpoczęciem pracy zostaniesz przez nas kompleksowo przeszkolony.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.