Ptak Moda Sp. z o.o.

SPRZEDAWCA

Od: Ptak Moda Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzgów k. Łódź, Piotrków Tryb. lub Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru
  • dbałość o wygląd i czystość salonu
  • przyjmowanie i realizacja zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w sprzedaży najlepiej w branży odzieżowej
  • miła i profesjonalna aparycja
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

  • miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1600 netto w pierwszym miesiącu
  • dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego