Opis stanowiska pracy

Prowadzimy sprzedaż wyrobów pończoszniczych i drobnej bielizny we własnej sieci punktów sprzedaży w różnych miastach Polski

Oferujemy pracę na stoisku w Centrum Handlowym FOCUS MALL RYBNIK ul. Chrobrego 1 przy sprzedaży wyrobów pończoszniczych, bielizny oraz odzieży.

Praca charakteryzuje się możliwością dowolnego ustalenia czasu pracy przy założeniu, że jedna Pani pracuje na zmianie.

Jest to praca na 1/2 etatu.

Spotkania rekrutacyjne odbędą się w poniedziałek 16 marca, w środę 18 marca, w piątek 20 marca br. w godz. od 10.00 do 20.00.

Spotkania będą miały miejsce na naszym stoisku znajdującym się w FOCUS MALL RYBNIK na poziomie 0 vis a vis sklepu STRADIVARIUS.

Prosimy o przyniesienie CV wraz ze zdjęciem.

Wymagania

Poszukujemy Pań NIEPALĄCYCH z pozytywnym i przyjaznym stosunkiem do ludzi i otoczenia.

Chętnie zatrudnimy również Panie uczące się lub studentki studiów zaocznych.
Mamy nadzieję, że są dobrymi sprzedawcami i lubią swój zawód, a praca jest dla nich możliwością samorealizacji i dalszego doskonalenia.

Dzięki swojej pracy poznają nową branżę, a swoje obowiązki będą wykonywać z energią i entuzjazmem.

Prezentacja firmy

Sprzedaż detaliczna w sklepach i na stoiskach w centrach handlowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas niekreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
700PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie