Totalizator Sportowy
Poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca

Lokalizacja: Łódź, Wieluń, Piotrków Tryb.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział w Łodzi poszukuje:

SPRZEDAWCÓW (sieć własna - umowa zlecenia)

Zadania:
• Przygotowywanie kolektury do przejęcia zmiany - otwarcia i zamknięcia,
• Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta, poprzez rozpoznawanie indywidualnych potrzeb klienta oraz aktywną sprzedaż produktów Totalizatora Sportowego,
• Udzielanie fachowych porad oraz odpowiedzi na pytania, skargi i potrzeby klientów,
• Zapewnienia pełnej dostępności produktów, poprzez odpowiednie zamawianie zapasu towarów w celu dostarczenia klientom pełnej oferty asortymentowej produktów,
• Odpowiednia ekspozycja produktów,
• Poszukiwanie sposobów zwiększenia sprzedaży,
• Efektywna, i sprawna obsługa klienta,
• Utrzymywanie porządku w punkcie sprzedaży.

Oczekiwania:

• Warunkiem współpracy jest złożenie zabezpieczenia finansowego,
• Doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
• Umiejętności sprzedażowe poparte wiedzą o technikach sprzedaży i standardach obsługi klienta,
• Nastawienia na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu,
• Nastawienie na klienta i najwyższą jakość jego obsługi,
• Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność
• Przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność, kreatywność,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Umiejętność współpracy,
• Uczciwość i rzetelność,
• Wysoka kultura osobista,
• Zaangażowanie w akcje marketingowe prowadzone w punkcie sprzedaży i dbałość o jego wizerunek.

Oferujemy:
• Umowę zlecenia w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wynagrodzenie prowizyjne z wieloma dodatkami,
• Przeszkolenie w zakresie obsługi terminala, znajomości, przeznaczenia i technik prezentacji produktów, a także technik sprzedaży,
• Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych z zakresu sprzedaży.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV.

Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.