Opis stanowiska pracy

Profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż wyrobów mięsnych i wędliniarskich, a także produktów ogólnospożywczych
Promowanie wyrobów firmy
Przeprowadzanie inwentaryzacji sklepowej
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Przyjmowanie dostaw, wprowadzanie niezbędnych elementów do komputera

Wymagania

Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku książeczki – możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych)
Komunikatywność
Zaangażowanie i rzetelność pracy
Samodzielność
Dyspozycyjność
Mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy:

Długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz polskim kapitałem
Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji o doświadczenia zawodowego
Atrakcyjny system premiowy oraz inne dodatki finansowe
Coroczna rewizja wynagrodzeń
Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (w tym szkolenia specjalistyczne)
Możliwość awansu
Elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym pozwalająca na dopasowanie czasu pracy do potrzeb Pracownika

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie