Opis stanowiska pracy

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Mamy sieć ponad 400 sklepów, na które składają się supermarkety i markety własne oraz sklepy franczyzowe, co daje naszym pracownikom możliwości rozwoju. Jesteśmy obecni zarówno w największych polskich miastach, jak i w mniejszych miejscowościach, aby być bliżej naszych Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Pomoc klientom na sali sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej
  • Ekspozycja towarów i sprawdzanie terminów ważności produktów
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wymiar etatu dopasowany do Twoich możliwości (cały lub część etatu)
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Szkolenie wdrożeniowe – jeżeli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
  • Możliwość awansu wewnętrznego (80% naszych kierowników to osoby z awansu wewnętrznego)
  • Pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub gotowości do jej wyrobienia)

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez „Stokrotka” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin), zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management