Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0773

Obowiązki:

Przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny, odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania, bieżące uzupełnianie towarów na półkach, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów, obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.), przyjmowanie reklamacji, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy: KRASZEWSKIEGO 12, 48-340 Głuchołazy, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Osoba do kontaktu: Marta Fundeła

Telefon: 782729197

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy