Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

* Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klientów.

* Sprzedaż oferowanego asortymentu firmy m.in. części, maszyny

* Sporządzanie dokumentacji sprzedażowej

Oferujemy:

* Oferujemy stałą i stabilną współpracę

* Umowę o pracę

*Normowany czas pracy w wymiarze 8h

* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

* Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania

Wymagania:

* Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową

* Wysoka aktywność w pracy

* Znajomość zagadnień związanych z wystawianiem faktur - MILE WIDZIANE

* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

* Motywacja do pracy, chęć ciągłego uczenia się

* Znajomość języka angielskiego w stopniu w pełni komunikatyw MILE WIDZIANA

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma handlowo-usługowa poszukuje pracownika na wielow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie