Sprzedawca w sklepie z odzieżą patriotyczną

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań-Ławica

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych.

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
- min. średniego wykształcenia,
- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
- komunikatywności,
- dyspozycyjności.

Oferujemy:
- umowę zlecenie (po 2 miesiącach umowę o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
- pracę w godzinach otwarcia sklepu,
- ciekawą pracę w polskiej firmie.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta