Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. jest firmą świadczącą usługi z zakresu Human Resources, w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tarnów
Nr ref. SP/TA/14

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
- profesjonalną obsługę klientów,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- obsługę kasy fiskalnej,
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- stałe wynagrodzenie+ atrakcyjny system premiowy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- doświadczenia w obsłudze klienta- min. 1 rok,
- wykształcenia co najmniej średniego,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjności.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysłania CV poprzez formularz.

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie dwóch następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

„Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną”.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie