Sprzedawca w sklepie z odzieżą dziecięcą 1/2 etatu (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. jest firmą świadczącą usługi z zakresu Human Resources, w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych.

A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie w pracy doradczej dla dużych przedsiębiorstw oraz kilkuletnia współpraca z osobami niepełnosprawnymi.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Sprzedawca (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
- profesjonalną obsługę klientów,
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
- obsługę kasy fiskalnej,
- raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- stałe zarobki oraz system premiowy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- doświadczenia w obsłudze klienta,
- wykształcenia co najmniej średniego,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjności.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie