Sprzedawca w sklepie z militariami

Extreme Solutions Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Extreme Solutions Group poszukuje osoby na stanowisko

SPRZEDAWCA

do sklepu P.X. Militaria.

Sklep P.X. Militaria oferuje swoim klientom sprzęt outdoorowy, odzież militarną, wiatrówki, Air Soft Gun, demobil. Prowadzimy sklep internetowy, mamy usługi Wypożyczalni sprzętu oraz Serwisu ASG.

OFERUJEMY:
- stabliną pracę w młodym zespole
- wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
- możliwość zakupów wewnętrznych z dużymi zniżkami
- możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

Zastrzegamy że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o dodanie w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

WYMAGAMY:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub sprzedaży
- schludny wygląd
- nienaganna kultura osobista
- sumienność i uczciwość

MILE WIDZIANE:
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy w sklepie
- znajomość technik sprzedaży bezpośredniej
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- znajomość głównych cech towarów z asortymentu sklepu

Prezentacja firmy

Sklep P.X. Militaria oferuje swoim klientom sprzęt outdoorowy, od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie