Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprzedawców do sklepów wolnocłowych na luksusowych statkach pasażerskich dla naszego klienta Harding Brothers. Firma posiada 250 sklepów na 62 statkach wycieczkowych, oferuje klientom szeroką gamę światowych marek i ekskluzywnych towarów w tym; biżuteria, zegarki, kosmetyki, ubrania, alkohole. Jeżeli pragniesz świetnie zarabiać, poznawać nowe miejsca, ludzi i zwiedzać świat. Zgłoś się do nas!

Wymagamy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności do wyjazdu na 6 miesięcy
  • Komunikatywności

Oferujemy:

  • Przelot do miejsca pracy
  • Zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie na koszt armatora
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niesamowitą okazję do zwiedzenia świata

Chcesz pracować i zobaczyć takie miejsca jak: Karaiby, Bahamy, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia czy Europa?

Spotkanie rekrutacyjnie odbędzie się 17- 18 października w Warszawie ( Hotel Novotel Airport)

CV prosimy wysyłać w języku angielskim

Prezentacja firmy

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną od 1989 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi