Sprzedawca w sklepie spożywczo-monopolowym

Sklep pod Nosem

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sklep spożywczo - monopolowy w Gdańsku Śródmieście zatrudni osobę na stanowisko: personel pomocniczy/sprzedawca.

Wymagania:
komunikatywność
dyscyplina i sumienność
umiejętność dobrej organizacji pracy
uśmiech i zaangażowanie
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
prace magazynowe
donoszenie towaru z magazynu na salę sprzedaży
dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży
dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz prace porządkowe na terenie sklepu oraz magazynie
obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
stałe zatrudnienie
stabilne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii
możliwość rozwoju
elastyczny czas pracy

Mile widziane aktualne badania sanepidowskie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Sklep spożywczo-monopolowy w Centrum Miasta

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie