Sprzedawca w sklepie sportowym

Sport Styl

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sklep sportowy w centrum Krakowa prowadzi nabór na stanowisko sprzedawcy. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, możliwości rozwoju oraz stabilne zatrudnienie.

Od kandydatów oczekujemy:
-dyspozycyjności
-komunikatywności
-dbałości o wysoki standardy obsługi klienta
-mile widziana pasja związana ze sportami górskimi
-zaangażowania oraz chęci rozwoju
-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Poszukujemy również studentów do pracy w mniejszym wymiarze godzinowym, zapewniając elastyczne godziny pracy.

Swoje cv prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj"

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

sklep sportowy specjalizujący się w sportach górskich

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie