Sprzedawca w sklepie MUZYCZNYM - dział Gitarowy lub Klawiszowy

Creative Development

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sieć sklepów muzycznych Music And More rekrutuje pracowników do nowo otwieranego sklepu muzycznego we Wrocławiu. Otwarcie planowane jest we wrześniu 2015. Poszukujemy gitarzysty lub klawiszowca z pasją do obsługi klienta w dziale gitarowym lub klawiszowym na 1/2 etatu w godzinach popołudniowych. Wynagrodzenie wynosi od 1500 do 2000 zł netto na rękę (przy 1/2 etatu).

Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w branży muzycznej, szkolenia, możliwość rozwoju i awansu, zniżki pracownicze, przyjazną atmosferę.

Wymagania

•umiejętność gry na gitarze w stopniu zaawansowanym
•dobra znajomość sprzętu gitarowego
•umiejętność nawiązania przyjaznego kontaktu z klientem
•zaangażowanie i pomysłowość
•mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Prezentacja firmy

Ogólnopolska sieć sklepów muzycznych Music And More

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od września 2015
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie