Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy SOCPOL (cert.5499) dla współpracującej, prestiżowej polskiej Firmy branży mięsnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie mięsnym

Miejsce pracy : Poznań, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Bydgoszcz, Osielsko, Września, Warszawa - Ursynów, Sulejówek

Zakres obowiązków:

- kompleksowa, na wysokim poziomie obsługa klientów

- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych

- uzupełnianie towaru i dbałość o porządek

Firma oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę

- premie i prowizje uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży

- pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe

- doświadczenie w pracy jako sprzedawca (mile widziane w branży mięsnej)

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Osoby zainteresowane, prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY. DN. 16.02. 2009r., UZYSKALIŚMY CERT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca dla studenta, Praca Inne