Sprzedawca w sklepie mięsnym

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

Szukasz pracy w handlu? Cenisz sobie pracę z klientem?
Jesteś osobą aktywną, chętną do podjęcia pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych i potrafisz obsługiwać kasę fiskalną?
Chcesz się usamodzielnić i rozpocząć zatrudnienie w sklepie z branży mięsno-wędliniarskiej, w którym sam/-a będziesz mógł/mogła ustalać sobie grafik?
Jeżeli odpowiedziałeś/-as twierdząco na większość z tych pytań, to szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA

Pracowałeś/aś już na podobnym stanowisku? To świetnie! Umożliwimy Ci szybki awans w strukturach firmy. U nas wszelkie furtki do rozwoju zawodowego są zawsze otwarte!
Nie masz jeszcze doświadczenia w branży mięsno-wędliniarskiej? Nic nie szkodzi. Przeszkolimy Cię i przygotujemy do pełnienia powierzonych Ci obowiązków.
Nieważne czy masz dwadzieścia, czy pięćdziesiąt lat. Dla nas liczy się jedynie chęć do pracy i zaangażowanie.

OFERUJEMY

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Zapewniamy wynagrodzenie w wysokości 2600 złotych brutto, system premiowy do 1000 złotych brutto oraz comiesięczne darmowe zakupy w jednym z naszych sklepów.
Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV. Oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie z rekruterem.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.