Sprzedawca w sklepie mięsnym (z orzeczeniem o niepełnosprawności)-Wrocław

A-trybut-Polski HR S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie mięsnym (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
- obsługę klientów sklepu
- przygotowanie towarów do sprzedaży – obróbka mięsa przed przekazaniem do sprzedaży, trybowanie mięsa,
- pieczenie mięsa, odpowiedzialność za cały proces
- krojenie, wiórkowanie, pakowanie, metkowanie i datowanie towarów przeznaczonych do sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia zawodowego lub średniego, najlepiej kierunkowe – rzeźnik, rozbrajacz, trybowanie mięsa
-orzeczenia o niepełnosprawności
- doświadczenia, ciągłość pracy w zawodzie
- obsługi sprzętu będącego na wyposażeniu stanowiska, jak: urządzenia do rozbioru mięsa, maszyny krojące, wagi stanowiskowe, maszyny do mielenia mięsa
- zaangażowania
-aktualnej książeczki sanepid

Oferujemy:
 umowę o pracę,
 pracę w przyjaznej atmosferze,
 stałe wynagrodzenie + system premiowy,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie