Sprzedawca w Salonie Bielizna Lublin

Atelier

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla operatywnej kobiety w salonie z ekskluzywną bielizną w Lublinie.

Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, entuzjazm, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma Atelier wyłączny przedstawiciel na Polskę hiszpańskich eksk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie