sprzedawca w księgarni w centrum Warszawy

United Express Sp. z o.o.

Warszawa, 00-491, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby - najchętniej studentki/studenta - do pracy w księgarni w centrum Warszawy. Praca na pół etatu. Grafik do uzgodnienia.
Księgarnia jest otwarta w dni robocze od 11-19, a w soboty do 14-tej.
Szukamy studentów, którzy lubią kontakt z ludźmi, a książki są im bliskie. Oferujemy wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin.

Wymagania

Oczekujemy:
- odpowiedzialności
- sumienności
- samodzielności
- dobrego wychowania
i obowiązkowo - sympatii do książek.
Mile widziana podstawowa znajomość spraw księgowych (w zakresie obsługi kasy fiskalnej, wystawienia faktury).

Prezentacja firmy

United Express Sp. z o.o. jest przedstawicielem handlowym i dystr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie